Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den Elon Musk açıklaması!

Vitalik Buterin'den Elon Musk açıklaması

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den Elon Musk açıklaması!

ABONE OL 

Ethereum kurucuları arasında yer alan Vitalik Buterin, Elon Musk tarafından piyasasının manipüle edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda Elon Musk‘ın etkisinin bir süre sonra sonlanacağını ifade etti.

Vitalik Buterin’den Elon Musk Açıklaması!

Vitalik Buterin’e Elon Musk tarafından yapılan kripto para açıklamaları ve bu açıklamaların ardından piyasasının olumlu ve olumsuz etkilenmesi soruldu. CNN tarafından sorulan bu soruya Buterin şu şekilde cevap verdi:

”Biraz çılgınlık beklemenin mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ama piyasaların öğreneceğini düşünüyorum. Elon sonsuza kadar bu etkiye sahip olmayacak.”

Elon Musk

Vitalik Buterin, ayrıca Elon Musk tarafından yapılan açıklamalara karşı kripto para piyasasının zamanla bağışıklık kazanacağı ifade etti. Ancak Elon Musk’ın Dogecoin konusunda kötü niyetli olmadığını söyledi:

“Onun milyarder olması, Tesla ile SpaceX’i yönetmesi ve tüm bunlar, nihayetinde Elon Musk’ın bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ve insanlar köpek paraları konusunda heyecanlanıyor. Bu sadece insanların heyecanlandığı bir şey. Elon’un bunların hiçbirinde kötü niyetli olduğunu sanmıyorum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.