Vitalik Buterin SHIB yakmıştı! O SHIB’lerin değeri şu an ne kadar?

Vitalik Buterin SHIB

Vitalik Buterin SHIB yakmıştı! O SHIB’lerin değeri şu an ne kadar?

ABONE OL 

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, mayıs ayında cüzdanına gönderilen SHIB’lerin yüzde 90‘ını yakmıştı. Geriye kalan yüzde 10‘luk kısmında Hindistan’a Korona virüsü ile mücadele edilmesi için bağışlanmıştı. Peki yakılan o SHIB’lerin bugünkü değeri ne kadar?

Vitalik Buterin SHIB Yakmıştı! Değeri Ağızları Açık Bıraktırdı

Etheruem kurucusu Vitalik Buterin, Ethereum cüzdanına gönderilen SHIB token’ların yüzde 90‘lık kısmını yakmıştı. 410.24 trilyon SHIB yakılmıştı. Bu SHIB’lerin bugünkü değeri ise 27.8 milyar dolara denk geliyor. Bu SHIB’lerin değeri yakıldığında 6.74 milyar dolar ediyordu.

ETH kurucusu Vitalik Buterin 6.7 milyar dolarlık SHIB yaktı!

Vitalik Buterin SHIB’leri Yakmıştı!

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum cüzdanında yer alan SHIB token’ların yüzde 90‘ını yaktı. 6.74 milyar dolarlık token’ları yakan Buterin, kalan yüzde 10’luk kısmı da hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklamıştı. Piyasada üretilen ve Shitcoin olarak nitelendirilen amaçsız kripto paralara karşı tutumuyla bilinen Vitalik Buterin, bu hamlesiyle çoğu kripto para yatırımcısının dikkatini üzerine çekmişti.

Daha önce de 50 trilyon SHIB token‘ı Korona virüsünün şu günlerde bir hayli etkilediği Hindistan’a bağışlayan Buterin, bu hareketiyle alkışları toplamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir