VCF token listeleme tarihi açıklandı!

Socios Valencia CF VCF token

VCF token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve Valencia CF iş birliği sonucunda üretilen ve ön satışı düzenlenen VFC token listeleme tarihi bugün açıklandı. Merakla beklenen tarih uzun bir sürenin ardından açıklandı.

İşte VCF Token Listeleme Tarihi!

Tıpkı Inter’de olduğu gibi Valencia CF ile de göğüs sponsorluğu ve token için anlaşan Socios yaptığı duyuruda VCF token listeleme tarihini açıkladı. VCF token, 14 Eylül saat 14:00’te Chiliz.net’te listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Valencia CF ile anlaştı! VCF token geliyor

Valencia CF Başkanı Anil Murthy iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı: 

“Taraftarların her zaman futbolun kalbinde olacağına ve bu geleneği canlı tutmak için yenilik ve teknolojinin kullanılması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, 21/22 sezonu için Chiliz’i Resmi Fan Token Partneri olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte, taraftar etkileşiminde teknoloji ve inovasyon yoluyla devrim yaratacak olan Socios.com platformu aracılığıyla yeni nesil taraftar etkileşimine geçiyoruz. Kulübümüzün önceliği inovasyonu sürdürmek ve yeni trendleri takip ederek değişen dünyada taraftarlarımızla etkileşim içinde olmayı sürdürebilmek. Bu doğrultuda Chiliz ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan dolayı mutluyuz. Bu hem taraftarlarımız, hem de her iki kuruluş için harika bir ilişkinin sadece başlangıcı.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı:

“Valencia, formasının ön tarafından gururla sergilenen $VCF Fan Token ile sahaya çıktığında, hızlı gelişim sürecinde yaşamış olacağımız en görünür dönüm noktası gerçekleşecek. Bu Fan Tokenları ve Socios.com platformunun küresel spor endüstrisinde sahip olduğu büyüyen etkinin doğrulandığını gösterecek.

“Dünyada bir ilki gerçekleştirecek olan bu iş ortaklığı, büyük bir İspanyol kulübüyle dördüncü ve genel olarak 38. ortaklığımız oluyor ve bu Fan Tokenlara ve Socios.com platformuna inanılmaz bir görünürlük kazandıracak. Pasif taraftarları aktif taraftarlara dönüştürme ve spor için daha parlak bir gelecek yaratma misyonumuzu hızlandıracak bu gelişme ile küresel taraftar katılımı potansiyelini ortaya çıkarış sürecimiz hızlanacak ve hem kulüpler hem taraftarların ödüllendirileceğini bir sistemin tadını çıkaracağız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir