VCF token Binance’de listelenecek mi?

VCF token Binance

VCF token Binance’de listelenecek mi?

ABONE OL 

Socios ile Valencia CF arasındaki iş birliği sonucunda üretilen VCF token yerli kripto para borsası Paribu’da da listelendi. Bu listeleme ile oldukça dikkat çekici bir yükseliş yaşayan VCF token’ın Binance’de listelenip listelenmeyeceği merak konusu oldu.

VCF Token Binance’de Listelenecek mi?

Valencia CF takımın taraftar token’ı olan VCF token Socios tarafından üretilmiş ve yine Socios platformunda ön satışa sunulmuştu. Ardından Chiliz.net borsasında listelenen VCF token son olarak Paribu’da listelenmişti. VCF token yatırımcıları Binance listeleme haberini merakla bekleniyor.

VCF token’ın listeli olduğu Chiliz.net borsasına üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

VCF token ön satış
VCF token Binance’de listelenecek mi?

Socios tarafından üretilen bazı taraftar token’ların Binance’de listelenmesi VCF token için de beklentiye girilmesine sebep oluyor. Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Valencia CF Başkanı Anil Murthy iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı: 

“Taraftarların her zaman futbolun kalbinde olacağına ve bu geleneği canlı tutmak için yenilik ve teknolojinin kullanılması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, 21/22 sezonu için Chiliz’i Resmi Fan Token Partneri olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte, taraftar etkileşiminde teknoloji ve inovasyon yoluyla devrim yaratacak olan Socios.com platformu aracılığıyla yeni nesil taraftar etkileşimine geçiyoruz. Kulübümüzün önceliği inovasyonu sürdürmek ve yeni trendleri takip ederek değişen dünyada taraftarlarımızla etkileşim içinde olmayı sürdürebilmek. Bu doğrultuda Chiliz ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan dolayı mutluyuz. Bu hem taraftarlarımız, hem de her iki kuruluş için harika bir ilişkinin sadece başlangıcı.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı:

“Valencia, formasının ön tarafından gururla sergilenen $VCF Fan Token ile sahaya çıktığında, hızlı gelişim sürecinde yaşamış olacağımız en görünür dönüm noktası gerçekleşecek. Bu Fan Tokenları ve Socios.com platformunun küresel spor endüstrisinde sahip olduğu büyüyen etkinin doğrulandığını gösterecek.

“Dünyada bir ilki gerçekleştirecek olan bu iş ortaklığı, büyük bir İspanyol kulübüyle dördüncü ve genel olarak 38. ortaklığımız oluyor ve bu Fan Tokenlara ve Socios.com platformuna inanılmaz bir görünürlük kazandıracak. Pasif taraftarları aktif taraftarlara dönüştürme ve spor için daha parlak bir gelecek yaratma misyonumuzu hızlandıracak bu gelişme ile küresel taraftar katılımı potansiyelini ortaya çıkarış sürecimiz hızlanacak ve hem kulüpler hem taraftarların ödüllendirileceğini bir sistemin tadını çıkaracağız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.