USDT Near ağında da kullanılabilecek!

USDT Near ağı

USDT Near ağında da kullanılabilecek!

ABONE OL 

Sabit fiyatlı kripto paralar arasında en çok kullanılanı olan Tether (USDT), yeni bir ağ desteği daha açıkladı. 11 farklı ağ üzerinde kullanılabilen USDT, artık Near Protocol ağında da faaliyet gösterecek.

USDT Near Ağında!

67.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük sabit fiyatlı kripto para olan USDT, yeni bir ağ üzerinde daha transfer edilebilecek. Tether CTO’su konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Near’da USDT’yi başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve topluluğuna alanındaki ilk, en istikrarlı ve güvenilir sabit paraya erişim sunuyoruz. Near ekosistemi bu yıl tarihi bir büyümeye tanık oldu ve Tether’in gelişmeye devam etmesine yardımcı olmak için gerekli olacağına inanıyoruz.

Tether
USDT Near ağında da kullanılabilecek!

Tether Şirketi GBPT İle Karşımıza Çıkacak

Kripto para piyasasının güvenli limanı olan kabul edilen sabit fiyatlı kripto paralar büyük talep görüyor. Özellikle düşüş dönemlerinde birçok yatırımcı tarafından tercih edilen bu kripto paralara bir yenisi daha eklenecek.

USDT olarak bildiğimiz sabit fiyatlı kripto parayı geliştiren Tether, bir sabit fiyatlı kripto para daha duyurmaya hazırlanıyor. Fiyatı 1 sterlin‘e sabit olacak bu kripto paranın ismi ise GBPT olacak. GBPT ilk olarak Ethereum Blockchain ağın üzerinde faaliyet gösterecek. GBPT’nin talebe göre diğer Blockchain ağlarında da faaliyet gösterebileceği belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir