En büyük 10 kripto para – 11 Eylül

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 11 Eylül

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 11 Eylül 2022)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 21.635 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 artarak %39.1 seviyesine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 37 milyar dolar artarak 413 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 86 milyar dolar artarak 1 trilyon 57 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Başta akıllı telefon olmak üzere birçok teknolojik ürün konusunda önde gelen şirketler olan LG, LG Art Lab isimli bir NFT satış yeri duyurdu.
  • Binance, devletler nezdinde faaliyetlerini resmileşmek ve iş geliştirmek amacıyla sık sık yeni iş birlikleri yapıyor. Son olarak Nijerya ile iş birliğine giden Binance, Nijerya merkezli sanal bir serbest bölge anlaşması yaparak proje geliştiriciliğini üstlenecek.
  • Binance yaptığı açıklama ile sabit fiyatlı kripto paralarda değişiklik yapacağını açıkladı. USDC, USDP ve TUSD isimli sabit fiyatlı kripto paralar Binance tarafından geliştirilen BUSD isimli sabit fiyatlı kripto paraya dönüştüreceğini açıkladı.
  • Sorare ile NBA anlaşmasının sonucunda NBA NFT’leri oluşturulacak. Duyurulacak NFT’ler tıpkı diğer Sorare NFT’leri gib Ethereum tabanlı olacak. NBA özelinde bir de oyun geliştirecek olan Sorare, NFT’ler ile kadro oluşturma imkanını da verecek.
  • NFD isimli DeFi projesinden 3 farklı Flaş Kredi kullanılarak 4.481 BNB (yaklaşık 1.25 milyon dolar) çaldı.
  • Axie Infinity tarafından kullanılan Ronin köprüsü siber saldırıya maruz kalmış ve 600 milyon dolara yakın bir varlık çalınmıştı. Çalınan varlıkların 30 milyon dolarlık kısmı kurtarıldı.
  • Bitcoin madenciliğiyle ilgili bir açıklamada Beyaz Saray’dan geldi. Beyaz Saray Bilim ve Teknoloji Politikası Ofisi, Bitcoin madencilerinin sera gazı emisyonlarını azaltmaları gerektiğini aksi takdirde yasaklamaların gelebileceğini açıkladı.
  • Puma, Black Station isimli Metaverse platformunu duyurdu. Bu platformda NFT’lerine yer veren Puma, Nike’ın ardından bu sektöre resmen giriş yapmış oldu. Bilindiği gibi Nike, ayakkabı NFT’leri duyurmuş ve büyük bir ilgiyle takip edilmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir