Ünlü milyarder Bill Miller Bitcoin alımı için yöntem önerdi!

Bill Miller Bitcoin

Ünlü milyarder Bill Miller Bitcoin alımı için yöntem önerdi!

ABONE OL 

Ünlü milyarder Bill Miller, daha öncede olduğu gibi Bitcoin konusundaki açıklaması yaptı. Bu açıklamasında Bitcoin satın almak için bir yöntem önerdi.

Bill Miller Bitcoin Açıklaması Yaptı

Bill Miller, Bitcoin açıklamasına yenisi ekledi. Bitcoin fiyatının çakıldığı 2022 yılına rağmen Bitcoin’den hala umutlu olduğu anlaşılan Miller, diğer kripto paralara pek sıcak bakmıyor. Bill Miller, Bitcoin fiyatının düşüşüne rağmen alım yapılmasıyla ilgili şu yöntemden bahsetti:

Çoğu girişim yatırımı gibi çoğu başarısız olacak. Ancak net varlığınızın en az %1’ini Bitcoin’e yatırmamanız gerektiğine dair iyi bir argüman duymadım. Herkes %1 kaybetmeyi göze alabilir.

Ünlü milyarder Bill Miller Bitcoin alımı için yöntem önerdi!

”Bitcoin Hala Güvenli Bir Yatırım”

ABD’li serbest fon yöneticisi Bill Miller, Bitcoin’in 30 bin doları test etmesiyle ilgili CNBC‘ye açıklamalarda bulundu. Bu düşüşle birlikte kripto para piyasasından 1 trilyon dolara yakın bir varlık çıkış yapmıştı.

Miller‘a göre Bitcoin fiyatının bu denli düşmesi onu daha çekici yapıyor. Böylesine sert bir düşüşün ardından Bitcoin’in hala güvenli bir yatırım olduğunu ifade eden Miller, yaşanan bu düşüşü türbülans olarak nitelendirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir