Ünlü isimden SHIB yatırımcılarına uyarı!

SHIB yatırım

Ünlü isimden SHIB yatırımcılarına uyarı!

ABONE OL 

ABD hükümetinin gizli izleme programlarının detaylarını ifşa etmesi ile tanınan bilgisayar uzmanı Edward Snowden SHIB yatırımcılarını uyardı. Snowden uyarısını Twitter hesabından paylaştığı tweet ile yaptı.

SHIB Yatırımcılarına Bir Uyarı Daha!

Eski CIA ve NSA çalışanı olan Edward Snowden paylaştığı tweet’inde SHIB yatırımcılarını ciddi bir şekilde uyardı. ‘Zengin olmak için varlıklarınızla SHIB satın alıyorsanız, kurnazlığınızla bu piyasayı alt edebilme olasılığınızı iyi düşünün” dedi. SHIB satın almak için arazilerini ipotek etmenin mantıklı olmadığını da belirten Snowden, bir tweet daha paylaştı ve şu ifadeyi kullandı:

Ayrıca bu tweet’e kızdıysan muhtemelen pozisyon boyutunu küçültmen gerekiyor.”

Bitfinex Shiba Inu
Ünlü isimden SHIB yatırımcılarına uyarı!

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir