Goldman Sachs Ethereum fiyat tahmini yaptı

Ethereum fiyat

Goldman Sachs Ethereum fiyat tahmini yaptı

ABONE OL 

Çok uluslu yatırım bankası Goldman Sachs Genel Müdürü yaptığı açıklamalarla kripto para dünyasındaki gözleri üzerine çekti. Bernhard Rzymelka yaptığı açıklamada Ethereum fiyatının ikiye katlanabilme ihtimalinden bahsetti.

Ethereum Fiyat Tahmini Dikkatleri Çekti

Goldman Sachs Genel Müdürü Bernhard Rzymelka yaptığı açıklamada küresel enflasyon oranları sebebiyle Ethereum fiyatının 8 bin dolar seviyelerine yükselebileceğinden bahsetti. Ethereum, Bitcoin’in ardından kripto para piyasasının en büyük kripto parası olarak kabul ediliyor.

Ethereum şu an 531 milyar dolar piyasa değerine sahip. Ethereum şu an 4.500 dolar fiyatıyla alıcı buluyor. Bu seviye de Ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kayıtlara geçti.

Ethereum işlem ücretleri
Goldman Sachs Ethereum fiyat tahmini yaptı

Vitalik Buterin El Salvador’u Eleştirdi!

Geçtiğimiz günlerde Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, El Salvador’da Bitcoin’in zorunlu bir şekilde kullandırıldığını söyleyerek, El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele‘ye eleştirilerde bulundu. İnsanlara Bitcoin’in zorunlu tutulmasının kripto para piyasasının getirmek istediği finansal özgürlüğün önüne geçtiğini söyledi:

Ayrıca, Bitcoin’i El Salvador’daki milyonlarca insana aynı anda, neredeyse hiçbir ön eğitim girişiminde bulunmadan zorlama taktiği pervasız ve çok sayıda masum insanın saldırıya uğraması veya dolandırılma riski taşıyor.

El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele de bu eleştirilere cevap verdi ve Bitcoin’i kimseye zorunlu olarak dayatılmadığını söyledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir