Ünlü CEO Bitcoin’in nasıl yaygınlaşacağını açıkladı!

 Ünlü CEO Bitcoin’in nasıl yaygınlaşacağını açıkladı!

BlockFi CEO’su Zac Prince katıldığı bir panelde Bitcoin’in nasıl yaygınlaşacağını açıkladı. Milenyum neslinin (2000 yılı ve sonrasında doğanlar) Bitcoin’in yaygınlaşmasında etkili olacağını belirten Zac Prince detayları da anlattı.

Bitcoin Nasıl Yaygınlaşacak?

Birçok büyük şirketten katılımcıların yer aldığı panelde konuşan BlockFi CEO’su, Baby Boomer (1946 ile 1964 arasında doğanlar) neslinin varlıklarının çocuklarına geçmesiyle birlikte özellikle Milenyum neslinin dijital para birimlerine olan eğilimine dikkat çekti.

Ünlü CEO Zac Prince açıkladı

Y kuşağının (1980 ve 1999 arası doğanlar) kripto para yatırımlarında son derece aktif olduğunu belirten CEO, bu kuşağın kripto para piyasasında daha da aktif olacağını belirtti. Bu aktifliğin artması ile birlikte Bitcoin’in de giderek yaygınlaşacağı biliniyor.

Y kuşağı ve özellikle Z kuşağının kripto paralara olan bakış açısı ve yakınlığı dikkatlerden kaçmıyor. Klasik yatırım araçları yerine kripto paraların tercih edilmesinde de birçok sebep bulunuyor. Kripto paralar arasında da en fazla dikkat çekenin lider kripto para birimi olduğu da bilinen en büyük gerçeklerden biri.

Bitcoin hakkında sevindiren açıklama!

Bitcoin Hakkında Sevindiren Açıklama!

Amerika Birleşik Devletleri’nden gelen açıklama Bitcoin’in engellenmesi fikirlerini geride bıraktı. CNBC açıklamasında Brian Brooks, Bitcoin’in engellenmesinin söz konusu olmadığını ve Bitcoin’in finansal sisteme entegre edilmesi için çalıştıklarını ifade etti.

Kripto paraların art niyetle kullanılmasının önüne geçilmesi için gereken çalışma yapıldığı gibi kripto paraların geliştirilmesine yönelikte çalışmaların sürdüğünü belirtti. Brian Brooks tarafından yapılan açıklamalar:

”Trump’ın görev süresi bitene kadar kriptoyla ilgili birçok iyi haber duyacağınızı düşünüyorum. Bunların bazıları Blockchain ağları ile bağlanan bankalar, bazıları ise bu varlıkların yapısına daha fazla açıklık getirilmesi ile ilgili olacak. Kimse Bitcoin’i yasaklamayacak. Kimse bu aktarım teknolojilerinin bazılarını yasaklamayacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir