Ünlü borsadan Türk Lirası hamlesi

Ünlü borsadan Türk Lirası hamlesi

ABONE OL 

Dünyaca ünlü kripto para borsalarından olan Binance, geçtiğimiz günlerde ülkemizde etkinlikler düzenlemişti. Düzenlenen etkinlikte yerli dijital cüzdan kuruluşu Papara ile anlaşma sağlanmıştı. Herhangi bir aracı olmadan doğrudan Binance borsasından Papara nakit çekim işlemi yapılmaya başlanacağı duyurulmuştu. Aynı şekilde Papara’dan da Binance borsasına nakit çekim işlemi gerçekleştirilebiliyor. Ünlü borsadan Türk Lirası hamlesi!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Türk Lirası ile kripto para alımı 20 Aralık 2019 Türkiye Saati ile 13:00‘da başlanacağını duyurdu. Türk Lirası ile işlem yapılabilecek işlem çiftleri ise şöyle:

  • BNB/TRY
  • BUSD/TRY
  • BTC/TRY 

“Türkiye Önemli Bir Pazar”

Papara ile yapılan anlaşma sayesinde Türkiye’deki adımlarını güçlendiren Binance, Türkiye’nin önemli bir pazar olduğunu ve bu pazarda bulunmak istediklerini açıklamıştı. Türkiye ofisini de kurmaya başlayan Binance, iş ilanları yayınlamıştı. Türkiye’deki kripto para pazarının dünyada en hızlı büyüyen kripto para pazarı olduğunu belirten Changpeng Zhao açıklamalarına şöyle devam etti:

Türkiye, kriptoya en büyük talebi ve en hızlı büyüyen ilgiyi gösteren, canlı ülkelerden biri. Binance olarak en iyi ürünü, en istikrarlı borsa platformunu, yerel dil destekli müşteri hizmetleri ve en düşük ücretler ile sunmaya çabalıyoruz.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Venezuela vatandaşlarına Petro dağıtacak

İsveç de kendi dijital parasını geliştiriyor

Çin’in kripto parası ”dijital Yuan” geliyor

 

“Ünlü borsadan Türk Lirası hamlesi” için 4 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir