Ünlü analist: Ethereum 1000 dolar olacak

 Ünlü analist: Ethereum 1000 dolar olacak

Kripto para piyasasında daha önceki tahminlerinde başarılı olduğu bilinen Cactus kullanıcı isimli analist Ethereum’un 1000 dolar seviyelerine ulaşacağını belirtti. Şu an 283 dolar fiyatıyla alıcı bulan Ethereum’un 1000 dolara ulaşması için bir hayli yükselmesi gerekiyor.

”Ethereum 1000 dolar olacak”

Ünlü analist Cactus, Ethereum’un şu anki yükseliş trendinde devam ettiği takdirde 500 doları göreceğini iddia ediyor. Ardından trend bozulmadan devam ederse 1000 doların da yakalanacağını düşünüyor. Haftalık grafiklerin bu şekilde devam etmesi halinde tüm iddialarının gerçekleşeceğini de belirtiyor.

Ethereum

Bitcoin‘in ardından en büyük ve en hacimli ikinci büyük kripto para olan Ethereum‘un yükseliş trendine girmesi diğer kripto paraları da hareketlendirdiği biliniyor. Bitcoin ile birlikte yükseliş trendinde olması yatırımcıları sevindiriyor. Herkes tarafından beklenen yükseliş piyasası olan boğa piyasasının gelmesini yatırımcılar dört gözle bekliyor.

Bazı analistlere göre şu an bir altcoin boğa dönemi yaşanıyor. Birçok altcoin fiyatının ikiye ve üçe katladığı görüldü. Ethereum‘un hareketleri tüm yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir