Uniswap airdrop düzenleyebilir!

Uniswap airdrop

Uniswap airdrop düzenleyebilir!

ABONE OL 

Uniswap isimli kripto para borsası eylül ayında düzenlediği airdrop kampanyası ile kullanıcılarına 400 adet UNI token vermişti. Fiyatı 8 dolar seviyelerine kadar yükselen UNI, airdrop ile UNI alabilen kullanıcılara azımsanmayacak bir kazanç sağlamıştı.

Uniswap Airdrop ile Karşımıza Çıkabilir

Uniswap isimli merkeziyetsiz borsa yeni bir oylama başlattı. Bu oylamada yeni bir airdrop dağıtımı oylanıyor. Eğer kabul görürse 5 milyon adet UNI token dağıtımı yine Uniswap borsası kullanıcılarına dağıtılacak. Eğer teklif kabul görürse 12 bin 619 cüzdana UNI token gönderimi yapılacak. Bu adresin en az bir kere Uniswap borsasında işlem yapmış olması gerekiyor.

Uniswap airdrop oylaması için 40 milyon onay alması gerekiyor. Ancak yalnızca 28.5 milyon onay alındı. Bu şartlar altında airdrop onaylanmayacak.

Uniswap Hacim Rekoru Kırmıştı

Dune Analytics isimli analiz şirketinin verilerine göre Uniswap ağı üzerinde eylül ayında 15.3 milyar dolarlık hacim gerçekleşmişti. Rekor kıran Uniswap’tan önce bu rekor 13.6 milyar dolar ile Coinbase‘e aitti. Uniswap bilindiği gibi DeFi projelerinin çıkış noktası ve böylesi yüksek çıkış yapmasını sağlayan bir swap (değişim) borsası olarak biliniyor.

Uniswap yaklaşık 2 aydır Coinbase ile hacim rekabeti içinde. Ancak Uniswap DeFi sayesinde Coinbase’in önünde yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.