Uber kripto para ile ödeme alma yolunda!

 Uber kripto para ile ödeme alma yolunda!

Uber CEO’su Dara Khosrowshahi, CNBC’ye konuştu. Bu konuşmasında kripto paralarla ilgili fikirlerini de açıklayan Khosrowshahi, kripto para ile ödeme alma konusunda değerlendirmeler yapılacağını belirtti.

Uber Kripto Para İle Ödeme Almaya Başlayabilir!

Kripto para piyasasında her geçen gün yeni olumlu haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Visa’nın kripto paralarla ilgili açıklaması, bugün MasterCard’ın kripto para açıklamaları bir hayli olumlu karşılandı.

Özellikle Elon Musk‘ın kripto paralara olan ilgisi tüm dünyadaki kripto para merakını arttırdı. Son olarak ulaşım şirketi Uber kripto paralara yönelik olumlu bir tavır alıyor. Uber CEO’su tarafından yapılan açıklama ile Bitcoin başta olmak üzere kripto para ile ödeme almayı değerlendirecek.

Bitcoin ile açıklamalarına devam eden Dara Khosrowshahi, Bitcoin’i rezerv para birimi olarak kullanmayı düşünmediklerini belirtti.

Uber kripto para ile ödeme alma yolunda!

”Bitcoin 100 bin doları aşacak”

Monobank‘ın kurucu ortağı Oleg Gorokhovsky, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamada yükselen Bitcoin fiyatının kalıcı olacağını ve ardından 100 bin doları aşacağını ifade etti. Tesla’nın Bitcoin satın alması sayesinde fiyatın bu seviyelerde kalıcı olmasını beklediğini belirtti.

Önümüzdeki yıl içerisinde Bitcoin fiyatının 100 bin doları aşacağını ifade eden Gorokhovsky, bu tahminini iyimser olarak açıkladı. Kurucusu olduğu Monobank, Ukrayna’nın kripto para dostu bankası olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir