Twitter para kazanma özelliği sunacak!

 Twitter para kazanma özelliği sunacak!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Twitter kullanıcılarına para kazanma özelliği sunmaya hazırlanıyor. Bahşiş sistemi olarak görünen özelliğin yakın zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Twitter Para Kazanma İmkanı Sunacak

Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarılan özellik, kullanıcıların profillerinde yer alan bir QR koda tıklayarak alternatif ödeme kanallarını barındırıyor. Bu ödeme kanalları PayPal, Venmo, Patreon, Cash App ve Bandcamp olarak görünüyor.

Twitter para kazanma özelliği sunacak!

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, istediği herhangi bir kullanıcıya bahşiş olarak ödeme yapabilecek. 5 farklı kanal üzerinden yapılacak ödemeler hakkında daha fazla detay bulunmuyor. Twitter’ın sahibi Jack Dorsey’in Square isimli şirketi tarafından geliştirilen CashApp isimli ödeme kanalı da bu ödeme yöntemleri arasında yer alıyor.

Twitter, YouTube Videolarını İzleme İmkanı Sunacak

Twitter kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Son olarak kullanıcılara, paylaşılan YouTube video linklerini YouTube’a geçiş yapmadan Twitter üzerinden izleme imkanı sunuldu. Şimdilik iOS kullanıcılarına sunulan özellik yakında Android akıllı telefonlara da güncelleme ile gönderilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir