Twitter mavi tik için ayrım açıklandı! Mavi tikler ayrı olacak

Twitter mavi tik

Twitter mavi tik için ayrım açıklandı! Mavi tikler ayrı olacak

ABONE OL 

Elon Musk tarafından satın alınan Twitter, mavi tikin para ile satılacağını açıklamıştı. Ancak mevcut mavi tike sahip olan hesaplarla ilgili ayrım yapılacağının detayları açıklandı.

Twitter Mavi Tikine Ayrım Getirildi

Bilindiği gibi hesabı doğrulanan kişilere mavi tik veren Twitter, Elon Musk ile birlikte mavi tikin 8 dolara satılacağını açıkladı. Bununla birlikte para ile mavi tik alan ve hesabı doğrulandığı için mavi tike sahip olan kullanıcılar arasında ek bir ayrım getirileceği açıklandı.

İsim ve yanında yer alan mavi tikin dışında gerçekten doğrulandığı için mavi tike sahip olan hesaplara gri ‘Official‘ ibaresinin ekleneceği açıklandı.

Twitter mavi tik için ayrım açıklandı! Mavi tikler ayrı olacak

Twitter Kripto Para Cüzdan Projesini Askıya Aldı

Dogecoin, özellikle Elon Musk’ın açıklamalarına hızlıca tepki veriyor ve birçok analist bunu manipülasyon olarak değerlendiriyor. Geçtiğimiz günlerde Elon Musk, üzerinde Twitter tişörtü olan köpek fotoğrafı paylaşmış ve Dogecoin fiyatı artmıştı.

Yakın zamanda ise Twitter açıklaması sebebiyle Dogecoin fiyatında düşüş yaşandı. Twitter kripto para cüzdan projesinin durdurulduğunu açıkladı. Bu açıklamanın ardından Dogecoin fiyatı yüzde 10‘luk bir düşüş yaşadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir