Twitter kripto para cüzdanı geliştiriyor!

Twitter kripto para cüzdanı

Twitter kripto para cüzdanı geliştiriyor!

ABONE OL 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Twitter, iddialara göre bir kripto para cüzdanı geliştiriyor. İddia bir blogger tarafından ortaya atıldı.

Twitter Kripto Para Cüzdanı Duyurabilir

Teknoloji blogger’ı Jane Manchun Wong, bir iddia ortaya attı. Bu iddiaya göre Twitter, kripto para cüzdanı geliştiriyor. Wong’a göre Twitter, kripto para yatırma ve çekme hizmetinin de yer alacağı bir cüzdan geliştiriyor. Bilindiği gibi Twitter kripto para ile bahşiş alma imkanını kullanıcılarına sunmuştu.

Elon Musk’ın aylardır Twitter’ı satın alıp almayacağı konuşulmuş ve Elon Musk yeniden teklif vermişti. Elon Musk’ın da kripto paralara olan yaklaşımı ve girişimleri de biliniyor. Twitter’ın kripto para cüzdanı geliştirmeye başlamasının tesadüf olmadığı düşünülüyor.

Twitter kripto para cüzdanı geliştiriyor!

Twitter Kimlik Doğrulama Uygulamasını Başlattı

Tesla ve SpaceX şirketlerinin kurucu ve CEO’su Elon Musk, Twitter’ı satın almak istediğini ancak anonim hesap görmek istemediğini bu yüzden kimlik doğrulaması gerektiğini savunuyordu. Twitter belki de aradaki gerginliği azaltmak amacıyla telefon numarası ile kimlik doğrulama uygulaması başlattı.

Ayrıca Twitter kimlik doğrulaması dışında tweet görüntüleme sayısını göstermek için testlere başladı. Jane Manchun Wong, attığı tweetle şirketin bu özelliği test etmeye başladığını açıkladı.

Twitter, Tweet görüntüleme sayısını göstermeye çalışıyor. Yalnızca yazar tarafından mı yoksa herkes tarafından mı görüleceğinden belli değil.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir