1 milyar USDT basıldı! Ne için kullanılacak?

1 milyar USDT basıldı

1 milyar USDT basıldı! Ne için kullanılacak?

ABONE OL 

Dün gece saatlerinde 1 milyar dolara tekabül eden 1 milyar USDT basıldı. Ardından başka bir cüzdana transfer edildi. Basılan USDT’lerin nasıl kullanılacağı merak ediliyor.

1 Milyar USDT Basıldı

Kripto para piyasası bir süredir yatay seyrini sürdürüyor. Herhangi bir yöne sert hareket olmazken dün gece saatlerinde 1 milyar USDT basıldı. Basılan USDT’ler bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana gönderildi.

Yatırımcılar ise bu transferin gerçekleşme amacını merak ediyor. Eğer alım için kullanılırsa yükselişte az da olsa katkısı olması mümkün. Ancak transfer hakkında yeteri kadar detay bulunmuyor.

800 milyon USDT basıldı
1 milyar USDT basıldı! Ne için kullanılacak?

USDT Near Ağında!

67.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük sabit fiyatlı kripto para olan USDT, yeni bir ağ üzerinde daha transfer edilebilecek. Tether CTO’su konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Near’da USDT’yi başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve topluluğuna alanındaki ilk, en istikrarlı ve güvenilir sabit paraya erişim sunuyoruz. Near ekosistemi bu yıl tarihi bir büyümeye tanık oldu ve Tether’in gelişmeye devam etmesine yardımcı olmak için gerekli olacağına inanıyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir