Twitter için ödeme sistemi geliştiriliyor! Kripto para da dahil edilebilir

Twitter için ödeme sistemi

Twitter için ödeme sistemi geliştiriliyor! Kripto para da dahil edilebilir

ABONE OL 

Elon Musk‘ın Twitter‘ı satın almasının ardından birçok yenilik yapılmaya başlanmıştı. Bu yeniliklere şimdi de bir ödeme sisteminin dahil olması bekleniyor.

Twitter Ödeme Sistemi için Kolları Sıvamış Olabilir

Elon Musk‘ın kripto paralara olan ilgisi ve yakınlığı daha önceki tweet’lerinden biliniyor. Twitter‘ı satın almasıyla birlikte kripto para yatırımıları da özellikle Dogecoin‘in ödeme yöntemi olarak kabul etmesini beklemeye başlamıştı.

Elon Musk bu konuda sessizliğini korusa da geliştirilecek olan ödeme sistemine kripto paraların da dahil edilmesi bekleniyor. Uzmanlara göre böyle bir hamlenin yapılması yeni yatırımcıların kripto para piyasasına yönelmesine sebep olabilir.

Twitter için ödeme sistemi geliştiriliyor! Kripto para da dahil edilebilir

Twitter 4.000 Karakter Sınırını Getiriyor

Elon Musk‘ın Twitter’ı satın almasıyla birlikte Twitter’da değişiklik yaşanmaya başlanmıştı. Bu değişiklikler küçük gibi görünse de temel alışkanlıklar olduğu için dikkat çekmişti. Geçtiğimiz aralık ayında tweet karakter sınırının artırılacağını açıklayan Musk, 2 Şubat tarihinde bu özelliğin aktif olacağını duyurdu.

Paylaştığı tweet ile 2 Şubat tarihini işaret eden Musk, bu değişikliğin kullanıcı arayüzündeki revizyonun ilk kısmı olacağını da belirtti.,

Twitter ile Apple Arasındaki Sorunlar Nihayet Çözüldü

Twitter’ı satın alan Elon Musk, yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu açıklamalarında Twitter’ın App Store’dan kaldırılmak istendiğini belirten Musk, ayrıca Apple’ın Twitter’da reklam vermeyi de durdurduğunu açıklamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Apple Park‘a ziyarete giden Musk, kendisinin güzel bir şekilde ağırlandığını belirterek Apple CEO’su Tim Cook ile görüştüğünü açıkladı. Bu görüşme sonrasında App Store konusundaki yanlış anlaşılmaların çözüldüğü ve Apple’ın yeniden Twitter’da reklam vermeye devam edeceği de yine Musk tarafından açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir