Twitter Donald Trump’ın hesabını açtı!

Twitter Donald Trump

Twitter Donald Trump’ın hesabını açtı!

ABONE OL 

Elon Musk, Twitter hesabından bir anket açtı ve Donald Trump’ın hesabının açılıp açılımamasını takipçilerine sordu. Ankete 15 milyondan fazla oy kullanıldı ve açılması gerektiği sonucu yüzde 52 olarak çıktı. Bu sonuçla birlikte Donald Trump’ın hesabı açıldı.

Twitter Donald Trump’ın Hesabını Yeniden Aktif Hale Getirdi

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra merakla beklenen bir olayı da gerçekleştirdi. Elon Musk ile birlikte Donald Trump’ın hesabının yeniden aktif edilip edilmeyeceği merak ediliyordu. Elon Musk, bir anket oluşturdu ve bu ankete 15 milyondan fazla kişi oy kullandı.

Ankette hesabın açılıp açılmaması ‘Evet‘ ve ‘Hayır‘ seçenekleriyle oylandı ve yüzde 51.8‘lik evet oyuyla birlikte Donald Trump’ın hesabı da aktif hale getirildi.

Twitter Donald Trump’ın hesabını açtı!

Elon Musk Twitter CEO Koltuğunu Bırakacak

Elon Musk Twitter’ı 44 milyar dolar karşılığında satın aldıktan sonra başta CEO olmak üzere birçok üst düzey yöneticiyi işten çıkarmıştı. Ardından ise CEO koltuğuna oturan Musk, birçok açıklama yapmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Ancak Musk’ın bu görevden memnun olmadığı ve yakın zamanda bir CEO’yu görevlendireceği gelen iddialara arasında yer alıyor. İddialara göre Musk, herhangi bir şirketin CEO’su olmak istemediğini de özellikle belirtti.

Yakında bu konuda resmi bir açıklaması yapması beklenen Musk, Twitter’daki mavi tiki ücretli bir hale getirmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir