Twitter DM’ler için önemli bir özellik sundu!

Twitter DM'ler için önemli bir özellik sundu!

Twitter DM’ler için önemli bir özellik sundu!

ABONE OL 

Mikro blog platformu Twitter DM hizmeti için önemli bir özellik sunduğunu açıkladı. Twitter Support hesabından atılan tweet ile tanıtılan özellik, Twitter üzerinden mesajlaşan kişileri oldukça mutlu etti.

Twitter DM’ler İçin Önemli Bir Özellik Sundu!

Twitter üzerinden sohbet eden kullanıcılar artık direkt mesajlarda mesaj içinde kelime aratarak aradığı bir mesajı daha kolay bir şekilde bulabilecek. WhatsApp üzerinde kullandığımız ve oldukça aşina olduğumuz kelime arama özelliği artık Twitter’da.

“DM’lerinizi arama seçeneğini beklediğinizi biliyoruz… Artık, anahtar sözcükleri ve adları kullanarak belirli iletileri bulmak için gelen kutunuzdaki arama çubuğunu kullanabilirsiniz.”

Twitter Sesli Sohbetleri Güncelledi

“Hiç bir Space yayınından an yakalamayı diledin mi? Harika, çünkü kırpmayı test ediyoruz. iOS’taki belirli toplantı sahipleri artık kayıtlı alanlardan 30 saniyelik ses kesebilir. iOS’taki herkes klipleri zaman çizelgesinde görebilir ve dinleyebilir. Çok yakında Android ve Web’e gelecek.”

iOS’ta test edilen özellik ile birlikte Space olarak bilinen sesli sohbet odalarında artık 30 saniyelik klipler kesilecek ve tweetlenebilecek.

Twitter sesli sohbetleri güncelledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir