Twitter Blue Türkiye’de kullanıma sunuldu! İşte fiyatı

Twitter Blue Türkiye'de

Twitter Blue Türkiye’de kullanıma sunuldu! İşte fiyatı

ABONE OL 

Twitter, Elon Musk’ın satın almasının ardından mavi tik’i ücretli bir şekilde sunmaya başlayacağını duyurmuştu. Birçok ülkede kullanıma sunulan özellik resmi olarak ülkemizde de kullanıma sunuldu.

Twitter Blue Türkiye’de!

Türkiye’de bazı Twitter kullanıcılarına sunulan Blue özelliği tüm kullanıcılara sunuldu. Mavi tik başta olmak üzere birçok ayrıcalığı barındıran özelliğin fiyatı da duyuruldu.

Öncelikle fiyatın iki farklı olduğunu ve sebebini açıklamamız gerekiyor. Bilindiği gibi uygulama için satın alımlarda Google Play ve App Store, yüzde 30 oranında komisyon alıyor. Bu sebepten dolayı mobil uygulamalardan başlatılan Twitter Blue aboneliğinin ücreti daha yüksek olacak.

Tarayıcıdan başlatılan üyelik için aylık 150 TL, yıllık 1.569 TL ödenecek. Twitter uygulaması üzerinden başlatılan üyelikte aylık 209 TL, yıllık 2.199 TL ödenecek.

Twitter Karakter Sınırı Yükseldi

Twitter, ilk olarak ABD’deki kullanıcılarına 4.000 harflik tweet paylaşma özelliğinin kullanıma sunulduğunu açıkladı. ABD’de Twitter Blue üyelerine sunulan bu özelliğin tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Twitter, Elon Musk’ın satın alımının hemen ardından birçok değişime imza atmıştı. Twitter’ın satılmadan önceki dönemleri ile kıyaslandığında yeni gelen özelliklerin çokluğu dikkatleri çekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir