Realme katlanabilir akıllı telefon üretimine başlıyor!

Realme katlanabilir akıllı telefon

Realme katlanabilir akıllı telefon üretimine başlıyor!

ABONE OL 

Akıllı telefon pazarındaki yükselişini sürdüren Realme, CEO’su aracılığıyla katlanabilir akıllı telefon üreteceğini açıkladı.

Realme Katlanabilir Akıllı Telefon Üretmeye Başlayacak

Realme CEO’su Madhav Sheth, paylaştığı tweet ile katlanabilir akıllı telefonların sinyalini verdi. Hem dikey hem de yatay katlanabilir modellerin sinyalini veren Sheth, tweet’inde şu ifadeyi kullandı:

Bundan sonra ne istersiniz… #realmeFlip veya #realmeFold?”

Flip ve Fold detaylarıyla dikey ve yatay katlanabilir modellerin sinyalini veren Realme CEO’su Madhav Sheth, tarih vermedi.

Görsel olarak sizlerle paylaştığımız Galaxy Fold modeli kendi kullanıcılarına ulaşmaya devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre katlanabilir akıllı telefon pazarı günden güne büyüyor.

Katlanabilir Telefon Üretiminde Ciddi Artış Yaşanacak

Trendforce tarafından yayınlanan raporda 2023 yılında katlanabilir akıllı telefon üretiminin artırıldığı ve normalden 18 milyon fazla olacak şekilde piyasaya sürülecek. Yüzde 44’lük bu artışın sebebi ise katlanabilir akıllı telefonların giderek ilgi görmesi olarak açıklanıyor.

2022 yılında toplamda 12.8 milyon adet katlanabilir akıllı telefonu satışı gerçekleştirildi. Bu satışın yüzde 82’sini yalnızca Samsung sattı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir