Twitter Bahşiş özelliği Android kullanıcılarına da sunuldu!

Twitter Bahşiş özelliği

Twitter Bahşiş özelliği Android kullanıcılarına da sunuldu!

ABONE OL 

Twitter özelliklerine sık sık güncellemeler yaparak yenilerini ekliyor. Bu özelliklerden biri olan Bahşiş özelliği ilk olarak iOS kullanıcılarına sunulmuştu.

Twitter Bahşiş Özelliği Android’te!

Twitter, kullanıcılarına sunduğu Bahşiş özelliği ile gelir elde etme imkanı vermişti. Ancak bu özellik ilk olarak iOS kullanıcılarına sunulmuştu. Yaklaşık 1 ay sonra Android kullanıcıları için de özelliğin aktif edildiği açıklandı. Bu özellik hesap sahiplerinin takipçilerinden bahşiş almasını sağlayan ve oldukça verimli çalışan bir özellik olarak biliniyor.

Twitter, Bahşiş özelliğini şu cümlelerle duyurmuştu:

Bahşişler, Twitter profilinize belirli üçüncü taraf ödeme hizmetleri için bağlantılar eklemenizi sağlayan bir özelliktir. Profilinizde Bahşişleri açtığınızda kullanıcılar, eklediğiniz üçüncü taraf ödeme hizmet ve platformları aracılığıyla size platform dışından para veya Bitcoin göndermek için Bahşişler simgenize dokunarak sizi destekleyebilirler.

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız özelliği aktif olarak görebilirsiniz. Eğer göremiyorsanız Twitter uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor.

Twitter Bahşiş özelliği Android kullanıcılarına da sunuldu!

Instagram Bağlantıları Artık Twitter’da Kart Olarak Görünecek

Twitter ile Instagram iş birliği sonucunda güzel gelişme ortaya çıktı. Artık Twitter’da paylaşılan Instagram bağlantıları kart olarak görünecek. Bu sayede herhangi bir Twitter kullanıcısının paylaşılan linkteki detayları görmek için tıklayıp Instagram platforma geçiş yapmasına gerek kalmayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir