Twitter abonelik sistemi üzerinde çalışıyor

   Twitter abonelik sistemi üzerinde çalışıyor

  Popüler mikro blog platformu Twitter abonelik sistemi üzerinde çalışıyor ve bu sisteme Gryphon adı verildi.

  Şirket tarafından Gryphon kod adı verilen abonelik ve ödeme sistemi olduğu düşünülen sistem için bir iş ilanı verildi. Twitter için bir ilk olarak adlandırılan abonelik servisi yeni ve farklı bir sisteme sahip olacak gibi görünüyor.

  Twitter abonelik sistemi Gryphon

  Twitter, bir iş listesi yayınladı ve açıklamaya, “Gryphon, Payments ve Twitter.com ekipleriyle oldukça yakın şekilde çalışan bir internet mühendisleri takımıdır. Ödeme (Payment) ve Abonelik (Subscription) müşteri işlerini yönetecek, iş birliğine en az bizim kadar önem verecek ve mühendis ekibi için bir köprü görevi görecek ‘full-stack’ mühendis arıyoruz.” cümlelerini ekledi.

  Şirket daha sonra bu ilanda kullanılan Gryphon terimlerini ve abonelik sisteminden bahseden kısımları silip ilanı yeniden düzenledi. Değişikliklerden sonra ilanda ‘backend‘ mühendis ekibiyle çalışması istenen Android mühendisi arandığını belirtti.

  Şirket daha sonra ilanı tekrar düzenleyerek eski detayları tekrar ekledi. Twitter’ın bu konuda planlarını ve hayata geçirmesini merakla bekliyor olacağız.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir