Tweet yanıtları takipçilerle sınırlandırılacak

 Tweet yanıtları takipçilerle sınırlandırılacak

Ağustos ayında Twitter, atılan tweetlerin yanıtlarını kontrol etmek için yeni özellikler sunmasının ardından durumu daha detaylı hale getirmek için yaptığı testler sonucunda tweet yanıtları, takipçilerle sınırlandırılabilecek.

Twitter, Tweet Yanıtlarını Yalnızca Takipçilerle sınırlandırmayı test ediyor

Tweet Yanıtları Takipçilerle Sınırlandırılacak

Twitter ile ilgili tüm bilgileri ve testleri yayınlayan mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong, yeni test sürecinde yanıt kontrollerimizde şu anda mevcut olan seçeneklere yeni bir seçenek ekleneceğini açıkladı.

Tweet yanıtlarında şu an bulunan seçenekler Herkes, Takip Ettiklerimiz ve Tweette Etiketlenen Kişiler dışında Takipçiler seçeneği de ekleniyor.

Twitter’ın yenilikleri

Twitter, hikayeler özelliğinin ardından kaybettiği düşünülen kimyasını yeniden yakalamak adına yeni özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerden ilki Otomatik Engelleme özelliği. Bu yeni özellikle Retweet gibi etkileşimlerle engelli hesaplarla karşılaşma olanağı tamamen ortadan kalkıyor.

Alessandro Paluzzi isimli bir mobil geliştirici tarafından ortaya çıkan diğer özelliklerden biri Veri Tasarrufu ile yüksek kaliteli fotoğraflar yerine ana akışa düşük kaliteli fotoğrafların yükleneceği, yüksek kaliteli fotoğrafların akışta görünüp görünmeyeceğini kullanıcının seçeceği belirtildi.

Ortaya çıkan diğer yenilik rt ve favori ikonu dışında yeni bir beğenme ikonu üzerine oldu. Favoriye benzer bir yenilik olan ikon Ouch olarak adlandırılıyor ve kullanıcıların daha fazla beğendiği tweetleri belirtmesini sağlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir