Tweet düzenleme özelliğiyle ilgili önemli iki detay ortaya çıktı

Tweet düzenleme özelliğiyle ilgili önemli iki detay ortaya çıktı

Tweet düzenleme özelliğiyle ilgili önemli iki detay ortaya çıktı

ABONE OL 

Twitter‘ın kullanıcılara sunmaya hazırlandığı tweet düzenleme özelliğinin nasıl çalışacağı ile ilgili önemli iki detay ortaya çıktı.

Tweet Düzenleme Özelliğiyle İlgili Önemli Detaylar

Tweet düzenleme özelliği geniş bir yankı uyandırmıştı ve bu özelliğin hem olumlu hem de olumsuz yanları tartışılıyordu. Twitter ile ilgili güncellemelerin bazılarını öncesinde sızdıran Alessandro Paluzzi, önemli iki detayı tweet olarak yayınladı.

Twitter’ın düzenlenen tweetlerin eski hallerini görebileceğiniz bir Düzenleme Geçmişi sunacağını açıklayan Paluzzi, tweetlerin ne kadar süreyle düzenlenebileceğini açıkladı. Açıklanan bilgiye göre tweetler 1 saat içinde düzenlenebilecek.

Düzenlenen tweetin altında yer alan saat ve tarihin yanında “Düzenlendi” etiketi ile belli edilecek olan düzenlenen tweetler, yakında tüm dünyada kullanıma sunulabilir.

Twitter DM’ler İçin Önemli Bir Özellik Sundu!

Twitter üzerinden sohbet eden kullanıcılar artık direkt mesajlarda mesaj içinde kelime aratarak aradığı bir mesajı daha kolay bir şekilde bulabilecek. WhatsApp üzerinde kullandığımız ve oldukça aşina olduğumuz kelime arama özelliği artık Twitter’da.

“DM’lerinizi arama seçeneğini beklediğinizi biliyoruz… Artık, anahtar sözcükleri ve adları kullanarak belirli iletileri bulmak için gelen kutunuzdaki arama çubuğunu kullanabilirsiniz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir