Trabzonspor kripto parası yeniden satışa çıktı

Trabzonspor kripto para

Trabzonspor kripto parası yeniden satışa çıktı

ABONE OL 

Chiliz isimli kripto para şirketi ile çalışan futbol kulüplerine bir yenisi daha eklendi. Dünya üzerinde sayılı kulüplerle iş birliği yapan şirket, Trabzonspor kripto parasını üretti. Satışa çıkan token’lar 5 dakikada tükenmişti. Bu satışın ardından TRA token‘lar bugün yeniden satışa çıktı.

Trabzonspor Kripto Parasına Büyük İlgi!

Chiliz tarafından üretilen ‘TRA‘ ismiyle satışa sunulan Trabzonspor’un kripto parası yoğun ilgiyle karşılanmış ve 650 bin adet TRA token 8 TL fiyatıyla satışa sunulmuştu. Satışa sunulan token’lar sayesinde taraftarlar kulüp ile ilgili alınacak bazı kararlarda söz sahibi olabilecekler. İlk ankette taraftarlara A Takım otobüs tasarımları sunulacak ve seçilen tasarım hayata geçirilecekti.

Yapılan satış sonrasında 5 milyon TL gelir elde eden kulüp adına açıklama yapan Trabzonspor Genel Müdürü Sinan Zengin, destek veren tüm taraftarlara teşekkür etmişti.

Trabzonspor Kripto Parası Yeniden Satışta!

TRA token‘lar yeniden satışa sunuldu. Bu satıştaki fiyat ise arz ve talebe göre belirlenecek. Yeniden satış Trabzonspor resmi Twitter hesabından paylaşıldı:

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.