Togg yeni video yayınladı! (VİDEO)

Togg C-SUV nasıl üretiliyor

Togg yeni video yayınladı! (VİDEO)

ABONE OL 

29 Ekim tarihinde fabrikası açılan Togg, yeni bir video daha yayınladı. Bu videoda da elektrikli otomobilin nasıl çalıştığı açıklandı.

Togg Yeni Videosuyla Karşımızda

Togg resmi YouTube kanalında yeni bir video yayınladı. Bu videoda elektrikli otomobillerin nasıl çalıştığı açıklandı. Togg’un çalışma prensibi açıklandı. Pil detaylarının yer aldığı videoda detaylı animasyonlara da yer verildi görüldü.

Togg yeni video yayınladı

Togg Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Merakla beklenen gün geldi ve Togg fabrika lansmanı düzenlendi. Bu etkinlikle Togg fabrikası açıldı. İlk araç banttan indirildi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kullanıldı.

İlk araç siparişi de yine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş sunumunda Togg araçları hakkında detayları verdi ve Hatchback model yerine son zamanlarda daha çok tercih edilen Cross modelin üretileceğini açıkladı. Ayrıca yeni Sedan tasarımı da etkinlikte görücüye çıktı.

Togg fiyatı hakkında da açıklama yapan Karakaş, yıl bitmeden seri üretime geçileceğini ve şimdiden fiyat vermenin mümkün olmadığını belirtti. Mevcut C SUV modellerinin fiyatına bakılarak Togg fiyatı hakkında fikir sahibi olunabileceğini de açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir