Togg ön sipariş açıklaması yaptı!

Togg ön sipariş

Togg ön sipariş açıklaması yaptı!

ABONE OL 

29 Ekim‘de fabrika açılışı yapılan Togg, sipariş konusuyla ilgili bir açıklama yaptı. Henüz sipariş almadıklarını belirten Togg, yalnızca Cumhurbaşkanı tarafından verilen ön siparişi aldıklarını söyledi.

Togg Ön Sipariş Almadığını Duyurdu

Yerli otomobil girişimi Togg, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı‘nda düzenlenen etkinlik ile fabrikasının kapılarını açtı ve üretime başladı. Henüz seri üretime başlamayan Togg, siparişle ilgili gelen soruları bir açıklama ile yanıtladı.

Togg resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile ön sipariş sürecinin 2022 yılının şubat ayında başlayacağı belirtildi. Yalnızca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişin alındığı ve başka ön siparişin alınmayacağı da açıklamada yer buldu.

Togg ön sipariş açıklaması yaptı!

Togg Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Merakla beklenen gün geldi ve Togg fabrika lansmanı düzenlendi. Bu etkinlikle Togg fabrikası açıldı. İlk araç banttan indirildi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kullanıldı.

İlk araç siparişi de yine Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verildi. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş sunumunda Togg araçları hakkında detayları verdi ve Hatchback model yerine son zamanlarda daha çok tercih edilen Cross modelin üretileceğini açıkladı. Ayrıca yeni Sedan tasarımı da etkinlikte görücüye çıktı.

Togg fiyatı hakkında da açıklama yapan Karakaş, yıl bitmeden seri üretime geçileceğini ve şimdiden fiyat vermenin mümkün olmadığını belirtti. Mevcut C SUV modellerinin fiyatına bakılarak Togg fiyatı hakkında fikir sahibi olunabileceğini de açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir