Togg mobil uygulaması Trumore duyuruldu!

Togg mobil uygulaması Trumore

Togg mobil uygulaması Trumore duyuruldu!

ABONE OL 

Geçtiğimiz gün aldığı patentleri ortaya çıkan Togg‘un mobil uygulaması Trumore bugün duyuruldu. Alınan isim patentlerinden birisi uygulama ismi olarak kullanılıyor.

Togg Mobil Uygulaması Trumore Karşımızda!

Togg Trumore isimli mobil uygulama duyuruldu. Togg resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile karşımıza çıkan Trumore uygulaması, Togg hakkında birçok detayı barındırıyor. Togg tarafından paylaşılan tweet’te şu ifadeler yer aldı:

Kullanıcılar için kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve iş birlikleriyle sürekli gelişen bir platform olarak tasarladığımız Trumore, kişiselleştirilmiş, akıllı, empatik ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak.

Uygulamanın geliştirilen tüm alanlarla ilgili verileri barındırması ve kullanıcılara sunması bekleniyor. Bu veriler arasında Togg araçları ile ilgili detaylar, şarj üniteleri, şarj ünite konumları vb. veriler yer alacak.

Uygulama içerisinde daha önce isim patenti alınan üç ana başlık ver alıyor. Bu başlıklar ise earn.more, go.more, play.more olarak karşımıza çıktı.

Togg mobil uygulaması Trumore duyuruldu!

Togg Ön Sipariş Almadığını Duyurdu

Yerli otomobil girişimi Togg, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı‘nda düzenlenen etkinlik ile fabrikasının kapılarını açtı ve üretime başladı. Henüz seri üretime başlamayan Togg, siparişle ilgili gelen soruları bir açıklama ile yanıtladı.

Togg resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile ön sipariş sürecinin 2022 yılının şubat ayında başlayacağı belirtildi. Yalnızca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişin alındığı ve başka ön siparişin alınmayacağı da açıklamada yer buldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir