Disney Plus fiyatlarına zam geldi!

Disney Plus fiyatlarına zam

Disney Plus fiyatlarına zam geldi!

ABONE OL 

Ülkemizde resmi bir şekilde faaliyetlerine başlayan Disney Plus‘ın fiyatlarına zam geldi. Yapılan ciddi orandaki zam sosyal medyada tepkilere sebep oldu.

Disney Plus Fiyatlarına Zam!

Disney Plus fiyatlarına zam geldi. Son aylarda yerli içeriklerle karşımıza çıkan Disney Plus fiyatı aylık 34.99 TL‘den 64.99 TL‘ye yükseltildi. Yıllık ücret ise 349.90 TL‘den 649.90 TL‘ye yükseltildi.

8 Aralık 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak fiyatın yeni kullanıcılar için geçerli olacağı açıklandı. 8 Aralık tarihinden önce üye olan kullanıcıların ücretlerinde değişiklik yapılmayacağı belirtildi.

Disney Plus fiyatlarına zam geldi!

Disney NFT ve Metaverse Uzmanı Danışman İlanı Yayınlamıştı

Disney, özellikle Web 3.0, NFT ve Metaverse alanına yönelik yatırım yapmayı planıyor. NFT ve Metaverse konusunda uzman bir hukuk danışmanı arayan Disney, ilanı da internet sitesinde paylaşmıştı.

Disney’in büyüyen kripto para piyasası ve kripto para ürünlerine yönelik bu ilgisi uzmanlara göre Disney yeni bir ürünle karşımıza çıkacak. İlanda yer alan iş özetinde, kripto para, Blockchain, NFT, Metaverse ve DeFi konularında uzman bir hukuk danışmanı ile çalışılmak isteniyor.

Dünya devi şirketlerin bu alanlara yönelmesi için kripto para piyasası için uzun vadede olumlu gelişmeler olarak kabul ediliyor. Sektörün daha fazla büyümesi ve böylesine büyük aktörlerin de sektöre dahil olmasının beraberinde yeni yatırımcıları da getireceğine inanılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir