TOGG logosu aracın üzerinde!

TOGG logosu

TOGG logosu aracın üzerinde!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde TOGG‘un logosu duyurulmuş ve eleştirileri beraberinde getirmişti. Bazı vatandaşlar logoyu beğenirken bazı vatandaşlar daha iyi bir logonun hazırlanabileceğini ifade etti. TOGG resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile logoyu aracında üzerine eklendiğini gösterdi.

TOGG Logosu SUV Modelinde Göründü

Yerli otomobil markası TOGG, geçtiğimiz günlerde yeni logosunu paylaşmıştı. Paylaşılan logo ile defa TOGG SUV modelinde gösterildi.

TOGG Ne Zaman Çıkacak?

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş yaptığı son açıklamalarında TOGG için tarih verdi. Verdiği cevaplarla merakları gideren Karakaş şu ifadelerini kullandı:

2018’de başladık. 2022’de üretime geçmeyi planlıyoruz. ‘Türkiye’nin Otomobili’ 2023’te yollarda olur. Sepette 4-6 model olması gerekiyordu. Bizde model sayısı 5 olacak. Şimdi artık sürücü ile yanındaki koltukta oturan yolcunun kaza sırasında kafalarının birbirine çarpmasını önleyecek hava yastığı da devreye giriyor. Kaza anında aradaki hava yastığı açılacak, kafaların birbirine çarpması önlenecek.

Hangi parça çarpışmadan nasıl etkileniyor, onlara bakıyoruz. Mobilite ile birlikte siber çarpışmaların da gündeme gelebileceğini kaydetti: Yani, araca siber saldırı olduğunda nasıl etkilenecek? Bu senaryolar üzerinde de çalışıyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir