TOGG ilk ödülünü aldı!

 TOGG ilk ödülünü aldı!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) ilk ödülünü almayı başardı. Dünyanın en prestijli ödüllerinden olan iF Design Award 2021’de mobilite alanında ödül aldı.

TOGG İlk Ödül!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu tarafından üretilecek olan TOGG ilk ödülünü aldı. Volkswagen ve Mercedes-Benz’in eski baş tasarımcısı Murat Günak önderliğinde Pininfarina tarafından 150 saatlik bir çalışma sonucunda çizilen TOGG C-SUV modeli iF Design Award 2021‘de Profesyonel Konsept ödülü kazandı.

TOGG resmi Twitter hesabından paylaşılan ödül büyük ilgiyle karşılandı. 2022’de banttan inmesi planlanan TOGG, merakla bekleniyor.

TOGG ilk ödülünü aldı!

TOGG Meteoroloji Genel Müdürlüğü Anlaşması İmzalandı!

TOGG tarafından üretilecek araçlarda hava durumu ile ilgili detaylı verilerin Meteoroloji Genel Müdürlüğü‘nden alınmasına yönelik anlaşma imzalandı. Yapılan anlaşma TOGG resmi Twitter hesabından paylaşıldı:

”Veriyi konfor ve güvenliğe dönüştürme konusunda da ülkemizde öncü olacağız. MGM ile yaptığımız anlaşma sayesinde işleyeceğimiz verilerle kullanıcılarımıza hava durumuna göre rota önerilerini, yolculuk güzergahında ve şarj istasyonlarındaki son hava durumunu sunacağız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir