Thodex yeni açıklama yaptı!

 Thodex yeni açıklama yaptı!

Thodex resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamayla ortaya çıkan iddiaları yalanlayan kripto para borsası kimsenin mağdur olmayacağını ifade etti.

İşte Thodex Yeni Açıklama Detayları

Thodex yeni açıklama yaptı. Resmi Twitter hesabından yayınlanan açıklamada bugüne kadar 700 bin kullanıcının sorunsuz bir şekilde işlem yaptığı ve kimsenin mağdur olmadığı belirten Thodex, 2018 yılında da siber saldırıya maruz kaldıklarını ve ortaya çıkan 25 milyon TL‘lik hasarı kimseye yansıtmadan kendileri tarafından karşılandığını ifade etti. Aynı şekilde kimsenin bu süreçte mağdur edilmeyeceği de açıklandı.

Dün yapılan açıklamada Thodex’e yatırım yapmak isteyen şirketler olduğu belirtilmişti. Bugün de yapılan açıklama Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer ağzından yapıldı. 19.04.2021 tarihinde bu yatırımcılarla görüşmek için yurt dışında çıktığını belirten Özer, bahsi geçen 2 milyar dolarlık vurgunun akla, mantığa ve hesaba uygun olmadığını, tüm Türkiye’deki kripto para borsalarının işlem hacminin bu kadar olmadığını belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir