The Witcher 2. sezonu yayınlandı

Netflix'in ilk sezonuyla büyük bir ilgi toplayan fantastik dizisi The Witcher 2. sezonuyla bugün seyircilerinin karşısına çıktı.

The Witcher 2. sezonu yayınlandı

ABONE OL 

Netflix‘in ilk sezonuyla büyük bir ilgi toplayan fantastik dizisi The Witcher 2. sezonuyla bugün seyircilerinin karşısına çıktı.

Dünyada yüzlerce yıldır devam eden insan-cüce-elf dostluğu sona erer ve ırklar arası bir savaş çıkar. The Witcher olarak tanıdığımız Rivyalı Geralt mutasyona uğramış bir canavar avcısıdır. Prenses Ciri dünyanın kaderini değiştirebilecek olan vaadedilmiş bir kişidir, Yennefer ise sürekli olarak güçlenen ve dünya için daha önemli bir hale gelen bir büyücüdür. Nilfgaard kralı Cahir ise dünyanın tek hakimi olmak isteyen bir hükümdardır. Dizimizin ana teması Geralt, Ciri ve Yennefer’ın bir araya gelerek Cahir’e karşı savaş açmasını konu alır. İlk sezonda bir araya gelemeyen üçlünün ikinci sezonda gelip gelmeyeceği ise merak konusuydu ancak bu merakımız bugün itibariyle son buldu.

The Witcher 2. sezonu yayınlandı

The Witcher 2. Sezonu Yayınlandı

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonu da 8 bölümden oluşuyor ve bölümler yaklaşık olarak ortalama 1 saat sürmekte. Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan‘ın başrolleri paylaştığı dizi şu sıralarda Türkiye’de bugünün 9 numaralı yapımı ancak çok yakın zamanda birinci sırada görmemiz işten bile değil.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.