The Last of Us Part I Remake oynanış videosu yayınlandı

The Last of Us Part I Remake oynanış videosu yayınlandı

The Last of Us Part I Remake oynanış videosu yayınlandı

ABONE OL 

Popüler oyun serisinin ilk sürümü olan The Last of Us Part I oyununun yenilenmiş sürümü olan The Last of Us Part I Remake, 11 dakikalık oynanış videosu ile karşımıza çıktı.

Geliştiriciliği Naughty Dog tarafından, yayıncılığı Sony tarafından yapılacak olan yeni oyun, 2 Eylül 2022 tarihinde PlayStation 5 için yenilenmiş sürümüyle karşımıza çıkacak. Grafik kısmında birçok yenilik yapılan oyunun PC için de çıkış yapacağı konusunda bir söylenti olsa da henüz net bir bilgi yer almıyor.

The Last of Us Part I Remake Oynanış Videosu

The Last of Us Part I Remake, şimdilik ön sipariş döneminde ve ön sipariş fiyatı 699,00 TL olarak PlayStation resmi sitesinde yer alıyor.

200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi The Last of Us’ta duygusal hikâye anlatımını ve unutulmaz karakterleri deneyimleyin.

Hastalıklılar ile duyguları körelmiş hayatta kalanların kol gezdiği, harap olmuş bir uygarlıkta, hikâyemizin yorgun kahramanı Joel’un görevi 14 yaşındaki Ellie’yi askerî karantina bölgesinden kaçırmaktır. Küçük bir iş olarak başlayan bu görev, kısa sürede bütün ülkeyi boydan boya geçmelerini gerektirecek, acımasız bir yolculuğa dönüşür.

The Last of Us’ın tek oyunculu hikâyesinin tamamı ve Ellie ile en iyi arkadaşı Riley’nin hayatlarını sonsuza dek değiştiren olayların derinine inen meşhur ön hikâye bölümü Left Behind’ı içerir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir