The Batman inceleme puanları açıklandı

The Batman inceleme puanları açıklandı

The Batman inceleme puanları açıklandı

ABONE OL 

Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri şüphesiz Robert Pattinson’lu The Batman filmiydi, bugünün sabah saatlerinde The Batman inceleme puanları açıklandı ve açıklanan veriler filmin neden merakla beklendiğini göstermiş oldu.

The Batman İnceleme Puanları Açıklandı

Yönetmenliğini Matt Reeves’in yaptığı, senaryosunu Mattson Tomlin ve Matt Reeves’in yazdığı, oyuncu kadrosunda ise Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone) gibi isimlerin yer aldığı film yıla damgasını vuracak gibi duruyor. Filmin vizyon tarihi ise 4 Mart 2022 olarak açıklandı ve herhangi bir erteleme haberi bulunmuyor.

Filmin inceleme puanları ise şöyle; Rotten Tomatoes platformunda 171 inceleme içerisinde verilen puan ortalaması 87, Metacritic platformunda ise 48 incelemede ortalama 73 puana sahip. Genel olarak yorumlar ise oyuncu kadrosunun seçimlerinin çok iyi olduğu yönünde.

Warner Bros. ve Disney’den Rusya yasağı

Warner Bros. ve Disney’den Rusya Yasağı

Son zamanlarda merakla beklenen The Batman filminin yapımcı şirketi Warner Bros., Marvel Sinematik Evreni’nin yeni evresinin filmlerini hazırlayıp yayınlamayan Marvel, Ukrayna’yı işgal eden Rusya’ya karşı bir yaptırım kararı aldı. Alınan karara göre The Batman, Turning Red gibi çıkacak ve merakla beklenen filmlerin Rusya’da gösterime girmeyeceği açıklandı.

Ukrayna’yı işgal eden ve tüm dünyada tepki görmeye devam eden Rusya’ya hem teknolojik hem de ekonomik yaptırımlar uygulanmaya devam ediyor. Yaptırım uygulayan büyük şirketlere sinemanın devleri Warner Bros. ve Disney de eklendi. Dün Disney tarafından yapılan açıklama ile 10 Mart’ta Rusya ve ABD’de vizyona girecek olan Turning Red’in Rusya’da gösterime girmeyeceğini açıkladı.

“Gelecek filmlerin vizyon kararlarını, son gelişmelere göre alacağız. Ayrıca, mültecilere acil yardım ve insani kaynakları sağlamak adına iş ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.”

Warner Bros.’un konuyla ilgili yaptığı açıklama ise şöyle: “WarnerMedia’nın uzun metrajlı filmi Batman’i, Rusya’da yayınlamama kararı aldık. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.