Tether kurucu ortağı Terra açıklaması yaptı!

Tether kurucu ortağı Terra açıklama

Tether kurucu ortağı Terra açıklaması yaptı!

ABONE OL 

Kripto para piyasasının en büyük olaylarından Terra ve UST düşüşlerine yönelik bir açıklama da Tether kurucu ortağından geldi.

Terra Açıklamalarına Bir Yenisi Daha Eklendi!

Tether (USDT) kurucu ortağı Reeve Collins, kripto para piyasasının en tartışmalı olaylarından olan Terra (UST ve LUNA) ile ilgili açıklamada bulundu. Collins‘e göre algoritmik sabit fiyatlı kripto paraların sonu geldi. Bilindiği gibi UST de algoritmik sabit fiyatlı kripto para birimleri arasında yer alıyordu.

Reeve Collins şu ifadeleri kullandı:

Algoritmik destekli, stabil bir coin. Yani bir şeyi dolara nasıl sabitleyeceğini bulmaya çalışan bir grup akıllı insan sadece.

… Ve pek çok insan son birkaç ayda parasını çekti çünkü bunun sürdürülebilir olmadığını anladılar. Yani bu çarpışmanın kademeli bir etkisi oldu. Ve muhtemelen çoğu algoritmik stabilcoin’in sonu olacak.

Tether kurucu ortağı Terra açıklaması yaptı!

Terra (LUNA) Çalışanları: Uyarı Yapmıştık

LUNA ve UST ile oluşan mağduriyetler sebebiyle Güney Kore merkezli kripto para şirketi Terra‘nın çalışanlarına da soruşturmalar başlatıldı. Seul Güney Bölge Savcılığı Mali ve Mali Menkul Kıymetler Suç Ortak Soruşturma Ekibi, Terra şirketinin çalışanlarına soruşturma başlattı.

Çalışanlardan tüm bilgilerin alındığı ve çalışanların CEO’yu düşüş konusunda daha önceden uyardıkları ifade edildi. Soruşturmanın henüz sonlanmadığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir