Solana ağı neden durduruldu?

Solana ağı neden durduruldu?

Solana ağı neden durduruldu?

ABONE OL 

Dünden bu yana Solana (SOL) ağındaki sorunlar sürerken bu sorunun sebebi merak ediliyor. Solana ekibinden konu ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Solana Ağı Neden Durduruldu?

Solana ekibi ortaya çıkan sorunla ile ilgili bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre Solana Blockchain ağında sebebiyle aynı blok üretimlerinden farklı sonuçlar elde edilmeye başlandı. Ekip şu ifadeleri kullandı:

Bugün erken saatlerde “durable nonce” mekanizmasında yaşanan bir hata sebebi ile node’lar aynı blok için farklı değerler elde etmeye başladı. Ve farklı değerler ile işlemleri gerçekleştirmeye çalışarak ağı bir karmaşanın içerisine sürükledi. Sonucunda da ağ devam edemez duruma geldi.

Solana ağı neden durduruldu?

Solana NFT’leri Otomatlara Geliyor

Solana (SOL), NFT pazarındaki hakimiyetini arttırmak ve daha fazla insana ulaşmak için New York‘ta NFT otomatını hizmete sundu. Bu hizmetle birlikte yalnızca dijital olduğu için birçok kişiye zor gelen NFT satın alma işlemi de kolaylaştırılmış olacak.

Bu otomatlar sayesinde NFT satın almak isteyen kişiler Visa, Mastercard, Samsung Pay ve Apple Pay ödeme yöntemlerini kullanarak NFT satın alabilecek. Bu sayede kripto para piyasasına hakim olmayan ancak NFT’leri önemseyen kişiler rahatlıkla NFT sahibi olabilir.

Kripto paraların ATM’leri de benzer şekilde piyasaya karmaşık gözle bakan ancak kripto para sahibi olmak isteyen yatırımcılar için büyük kolaylık sağlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir