Terra Bitcoin alımlarına yenisini ekledi

Terra Bitcoin

Terra Bitcoin alımlarına yenisini ekledi

ABONE OL 

LUNA olarak bildiğimiz Terra isimli kripto para şirketi stablecoin’i için yaptığı Bitcoin alımlarına bir yenisini daha ekledi.

Terra Bitcoin Almaya Devam Ediyor

Terra isimli kripto para şirketi UST isimli sabit fiyatlı kripto parası yaptığı Bitcoin alımlarına bir yenisini daha ekledi. Son alımın büyüklüğü diğer alımların bir hayli üzerinde oldu. 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın alan şirketin CEO’su Do Kwon yaptığı açıklamada toplamda 10 milyar dolarlık Bitcoin satın alacaklarını açıklamıştı.

Son alımdan önce şirketin toplamda 43.897 Bitcoin‘i bulunuyordu. Alımın 1.5 milyar dolar ödenerek gerçekleştirildiği açıklandı ancak miktar açıklanmadı.

Terra Yeniden Bitcoin Alımını Sürdürüyor

LUNA isimli kripto parasıyla bildiğimiz Terra şirketi, Bitcoin alımlarına bir yenisini daha eklemiş ve toplam 100 milyon dolar karşılığında 1.500 Bitcoin daha satın alarak 43.897 Bitcoin‘e ulaşmıştı.

Terra CEO’su Do Kwon yaptığı açıklamada 10 milyar dolarlık Bitcoin rezerviyle desteklenen sabit fiyatlı kripto para projesi duyuracaklarını açıklamıştı. UST ismiyle karşımıza çıkan sabit fiyatlı kripto para için Bitcoin alımları yapılmaya devam ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir