Taraftar token’ların piyasa değeri 523 milyon doları aştı

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 523 milyon doları aştı

ABONE OL 

Taraftar token piyasası giderek genişlerken toplam piyasa değerleri de yakından takip ediliyor. Dünyada futbolun milyarları aşan kitlesi ile kripto para piyasasını bir araya getiren taraftar token’lar büyük ilgi görüyor.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Ardından Binance’de Lazio ile anlaşarak LAZIO token ön satışı düzenledi ve hemen ardından listelem işlemini gerçekleştirdi. Tüm bu gelişmelerin ardından taraftar token’ların piyasa değeri de artmaya devam etti. Taraftar token’ların piyasa değeri 523.5 milyon dolara yükseldi.

Piyasa değeri olarak Lazio, 86.4 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Lazio‘nun hemen ardından 65 milyon dolarlık piyasa değeriyle Paris Saint-Germen geliyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 94 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 523 milyon doları aştı – Fanmarketcap adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir