Block.one EOS için yeni bir adım attı!

Block.one EOS

Block.one EOS için yeni bir adım attı!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde EOS Vakfı kurucusu tarafından oldukça sert bir dille eleştirilen Block.one şirketi EOS için oldukça büyük bir adım attı. Bu adımın maddi değeri ise 217 milyon dolar olarak açıklandı.

Block.one EOS İçin Yeniden Harekete Geçti

Geçtiğimiz günlerde EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose, EOS geliştirici şirketi Block.one’ı eleştirmişti. EOS için hiçbir şey yapmadıklarını ve yapıyormuş gibi göründükleri ifade eden La Rose, bugün sürpriz bir olayla karşılaştı. Block.one şirketi EOS’u eski günlerine döndürmek için Helios ile anlaşma sağlandı.

Yaklaşık olarak 217 milyon dolara tekabül eden 45 milyon adet EOS‘u Helios‘a gönderen Block.one, EOS’u eski günlerine döndürme konusunda ciddi hamleler yapmaya başladı.

EOS Block.one
Block.one EOS için yeni bir adım attı!

EOS Vakfı Kurucusu Ateş Püskürmüştü

EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose yaptığı son açıklamada Block.one şirketini ciddi bir şekilde eleştirdi. Block.one şirketinin EOS’u yeterince desteklemediğini, destekliyormuş gibi göründüğü ifade etti. Ayrıca EOS’un ilerlemesine de hiçbir katkı sağlamadığını ifade etmişti:

Katkıda bulunmayı istemekten büyük ölçüde uzaklaştılar. EOS bir varlıktan çok bir sorumluluktur. Hukuk cephesinde, medya cephesinde ve genel mali açıdan bir sorumluluktur.

La Rose açıklamalarına şöyle devam etmişti:

Daha büyük Blockchain ekosistemi için, EOS Block.one’dır fakat Block.one dolandırıcıdır. Bu nedenle EOS dolandırıcıdır. EOS ekosistemindekiler için gerçek şu ki, biz de bir fikir birliğine vardık ve bu değerlendirmenin hileli olduğu konusunda hemfikiriz. İhmalkardılar ve yeteneklerini abarttılar.

Block.one için oldukça sert ifadeler kullanan La Rose‘a henüz bir cevap verilmedi. EOS yatırımcılarının bir süredir EOS’tan şikayetçi olduğu kripto para piyasası tarafından biliniyordu.

Açıklamalarına devam eden La Rose, EOS’un geleceği için iplerin Block.one’dan alınması gerektiğini de ifade etmişti:

Ağustos ayında EOS Network Foundation’ın lansmanını, EOS topluluğunun EOS’un daha büyük blok zinciri ekosisteminde liderliği yeniden kazandığı bir geleceğe doğru ilerlemek için meseleleri kendi ellerine alması gerektiği zihniyetiyle yaptım.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir