Taraftar token’ların piyasa değeri 517 milyon dolara yükseldi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 517 milyon dolara yükseldi

ABONE OL 

Taraftar token’ların piyasa değeri artışa geçti. Bu artışla birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 517 milyon dolara yükseldi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyor. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi görmeye başladığını belirtmek gerekiyor.

Yaşanan son yükselişle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 517.47 milyon dolara yükseldi. 24 Mart tarihinde piyasa değeri 438 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Manchester City, 69.19 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Manchester City‘nin hemen ardından 47.19 milyon dolarlık piyasa değeriyle Paris Saint-Germen 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 211.95 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 517 milyon dolara yükseldi

Taraftar token’lar ile ilgili hazırladığımız videoyu izlemek için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir