Taraftar token’ların piyasa değeri 469 milyon doları aştı

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 469 milyon doları aştı

ABONE OL 

Spor kulüpleri ve Chiliz‘in taraftar token girişim şirketi Socios arasındaki iş birlikleri sonucunda üretilen taraftar token’ların piyasa değerindeki artış sürüyor. Özellikle yeni takımlarında Chiliz ekosistemine katılmasıyla birlikte taraftar token’ların piyasa değeri de artmaya devam ediyor.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Bu piyasada taraftar token’ların piyasa değeri 469.7 milyon dolara yükseldi. 7 Ağustos tarihinde piyasa değeri 392 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti.

Piyasa değeri olarak Barcelona, 100 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Barcelona‘nın hemen ardından 78.8 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City geliyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 166.8 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değerlerine göre sıralanması – Fanmarketcap adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir