Taraftar token’ların piyasa değeri 441 milyon dolara yükseldi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 441 milyon dolara yükseldi

ABONE OL 

Taraftar token’ların piyasa değeri ciddi bir artış göstererek 441 milyon dolara kadar yükseldi. Özellikle Binance tarafından satışa sunulan taraftar token’lardaki artışlar dikkatleri çekiyor.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artışını Sürdürüyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyordu. Ancak şu sıralar ilgi gördüklerini söylemek pek mümkün değil. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturmuştu. Ayrıca Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Taraftar token’ların piyasa değeri 441.53 milyon dolara yükseldi. 4 Ağustos tarihinde piyasa değeri 308 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Santos FC, 53.86 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Santos FC‘nin hemen ardından 18.95 milyon dolarlık piyasa değeriyle FC Porto 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 140.40 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 441 milyon dolara yükseldi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir