Taraftar token’ların piyasa değeri 440 milyon dolara yükseldi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 440 milyon dolara yükseldi

ABONE OL 

Taraftar token’lar diğer altcoin’ler gibi Bitcoin‘in hareketleriyle birlikte hareket etmeye devam ediyor. Yaklaşık 1 aydır yaşanan düşüş trendinin yavaş yavaş dönmesiyle birlikte altcoin’ler harekete geçmişti. Taraftar token’larda diğer altcoin’ler gibi toparlamaya başladı ve toplam piyasa değerini 440 milyon dolara yükseltmeyi başardı.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyor. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto ve Santos token’larda büyük ilgi görmeye başladığını belirtmek gerekiyor.

Yaşanan son yükselişle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 440.7 milyon dolara yükseldi. 17 Aralık tarihinde piyasa değeri 380 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 52.96 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 46.27 milyon dolarlık piyasa değeriyle Lazio 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 128.5 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 440 milyon dolara yükseldi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.