Taraftar token’ların piyasa değeri 429 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 429 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Bitcoin‘in değer kaybetmesi piyasadaki tüm yatırım araçlarını doğrudan etkiliyor. Yatırım aracı olmayan fakat kripto para yatırımcılarının gözdesi olan taraftar token’ların piyasa değeri de piyasayla birlikte geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Artmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyor. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Bu piyasada taraftar token’ların piyasa değeri piyasadaki düşüşle birlikte 429.3 milyon dolara geriledi. 21 Ağustos tarihinde piyasa değeri 469 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti.

Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 83.4 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 64.9 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 147.5 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 429 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.