GALO token listeleme tarihi açıklandı!

Socios Atletico Mineiro GALO token

GALO token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios, Atletico Mineiro ile anlaşmış ve GALO token’ın ön satışını düzenlemişti. Yatırımcılar listeleme tarihi beklerken bugün Atletico Mineiro resmi Twitter hesabından duyuru yapıldı ve tarih açıklandı.

İşte GALO Token Listeleme Tarihi!

Brezilya Ligi’nin en önemli takımlarından olan Atletico Mineiro, taraftar token’ını üretmek için Socios ile anlaşmıştı. Anlaşmanın ardından GALO token Socios platformunda ön satışa sunulmuştu. Yatırımcılar GALO token’ın listelenmesini beklerken bugün Atletico Mineiro resmi Twitter hesabından listeleme tarihi duyuruldu.

Bu açıklamaya göre GALO token 27 Eylül 18:00’de Chiliz.net adresinde listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

GALO token listeleme tarihi açıklandı!

Clube Atlético Mineiro İşletme Direktörü Leandro Figueiredo iş birliği için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Atlético’nun öncü ruhunu bir kez daha gösteren büyük bir küresel ortak olan Socios.com ile bu anlaşmayı duyurmaktan çok mutluyuz. Her zaman taraftarlarımıza daha yakın olmanın yollarını arıyoruz ve fan tokenlerın onlarla olan ilişkimizde büyük bir devrim yaratacağından eminiz.”

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise iş birliği için şu ifadeleri kullanmıştı:

”İlk Brezilya kulübümüzle ortaklık kurarak Güney Amerika için büyük genişleme planlarımızda ileriye doğru büyük bir adım attık. Fan Token’lar, yalnızca 2021’de iş ortaklarımız için şimdiden 150 milyon doların üzerinde gelir elde etti. Bu hızla büyüyen fenomenin şimdi Brezilya’da kök salmasının tam zamanı. Sporun geleceği için hayati önem taşıyacak olan pasif hayranlardan aktif hayranlara dönüşümün, güzel oyun tutkusunun ve muazzam yeteneklerin tüm dünyada tanındığı bir ülke olan Brezilya’da da başlamış olması beni heyecanlandırıyor.

Burada daha yeni başlıyoruz. Brezilya ve Güney Amerika bir bütün olarak bizim için inanılmaz bir fırsat alanı yaratıyor ve geleceğin neler getireceği konusunda çok heyecanlıyız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.