Taraftar token’ların piyasa değeri 340 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 340 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Kripto para piyasası yaşanan FTX olayından sonra ciddi sarsıntılar yaşamaya devam ediyor. Bu sarsıntıyla birlikte taraftar token’ların piyasa değerinde de azalmaya sebep oldu. Son verilere göre taraftar token’ların piyasa değeri 340 milyon dolar seviyelerine kadar geriledi.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Azaldı!

Taraftar token’ların piyasa değeri 340.8 milyon dolara geriledi. 22 Ekim tarihinde piyasa değeri 353 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak S.S Lazio, 38.14 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. SS. Lazio‘nun hemen ardından 35.67 milyon dolarlık piyasa değeriyle Santos FC 2. sırada yer alıyor.

Listenin ilk üç sırasında yer alan taraftar token’ların Binance tarafından piyasaya sürüldüğünü de özellikle ifade etmek gerekiyor. Dördüncü sırada ise Socios tarafından piyasaya sürülen Arjantin Milli Takım token’ı (ARG) yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 165.26 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 353 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir